| JustOneDay a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy S4? Am vazut oferta aceea de pe Emag, 1350 de lei. Cred ca e un telefon bun, cu un ecran generos si aplicatii interesante. Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

E un pret mult prea mare si nu merita cumparata deoarece e un telefon depasit. In jurul acelei sume ti-as recomanda un Galaxy A5 e mult peste S4 la toate capitolele
-http://www.emag.ro/......DCJPYMBBM/
Sau iti mai pot recomanda un Galaxy Note 3 second hand sau un Galaxy S5 tot second hand. Sunt egale ca performanta ramane care iti place mai mult ca aspect pe S5 primesti senzor amprenta si rezistenta apa.
Sau daca nu te intereseaza sa fie asa mare iti mai pot recomanda un iPhone 5s tot second.
Dar nou in jurul acelui pret A5 e cea mai buna oferta. e mult mai bun si absolut mai elegant ca S4.
Nu as lua S4 nici second hand mai ales ca gasesti si la 600 lei.
Bafta.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

S4 e singurul telefon de la Samsung care îmi place și îl recomand mereu. Părerea mea e că și acum la sfârșit de 2015 merită cumpărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu S4 am numai probleme. Mi-a schimbat in garantie placa de baza, iar de cand l-am cumparat a vazut service-ul de trei ori.