| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre Alcatel x pop? Am vazut acest telefon la cosmote acum 30 de min si m-am uitat la un review si arata foarte interesent.Ce credeti ca ar trebuie sa aleg dintre:Alcatel x pop, Huawei ascend g300 si Lg l5 II? Alcatel mi se pare cel mai bun dar nu stiu ce sa zic,adica Alcatel nu este chiar asa renumit printre marile marci- Samsung,HTC si imi este frica sa nu dau banii degeaba pe el,sa nu mi se strice.Ce parere aveti, ce telefon imi recomandati dintre cele 3? Dau FUNDA.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| AnnaKoo a răspuns:

Alcatel x pop!
Nu conteaza da este renumit sau nu....Telefoanele de la Alcatel [cum am si eu]sunt foarte rezistente.Mie mi-a cazut de vreo 7 ori in apa si nici acum nu are nimic si inca se mai aude foarte bine se vede foarte bine!
Asta e parerea mea... faci ce vrei tuu!