| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre Alcatel x pop? Am vazut acest telefon la cosmote acum 30 de min si m-am uitat la un review si arata foarte interesent.Ce credeti ca ar trebuie sa aleg dintre:Alcatel x pop, Huawei ascend g300 si Lg l5 II? Alcatel mi se pare cel mai bun dar nu stiu ce sa zic,adica Alcatel nu este chiar asa renumit printre marile marchi Samsung,HTC si imi este frica sa nu dau banii degeaba pe el,sa nu mi se strice.Ce parere aveti, ce telefon imi recomandati dintre cele 3?

1 răspuns:
| TrickThis a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza Alcatel x pop, ti-ai luat ceva pana la urma, acum am vazut intrebarea ta, cautand opinii despre x pop.