| 0x11111051 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul telefon care va aparea curind, in simestrul 3 a anului acesta? ZTE Grand X2 IN.

Tin sa precizez ca va avea un procesor dual-core, x86, Intel Cu puterea de procesare de 2. 0GHz in stock. Cu 1 Gb RAM, 8 Gb inauntru, si pina la 32 in afara, ecran HD, camera de 8 + 1 (mp).

Credeti ca acesta este un raspuns brutal, la telefonul SGS3\4?
Argumentati raspunsul.

P.S.: Niste date oficiale spun ca telefonul va costa mai ieftin fata de celelalte.

1 răspuns:
| Eu_Vali_1993 a răspuns:

Din punctul meu de vedere Galaxy S4 ramane favorit desi sunt posesor de iPhone, dar sa stii ca si acest ZTE are niste specificatii interesante! Daca se axau un pic mai mult pe design ar fi fost o lovitura pentru telefoanele din top