| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre telefoanele Allview? Stiu ca sunt chinezesti dar pormit multe la pret redus, dar ele par rigide si foarte bine facute, dar nu am avut niciodata un Allview si nu ma pot pronunta cat de repede se strica si alte detalii, asa ca va rog sa lasati aici o parere ( as dori pareri din partea celor care au mai avut si stiu, nu de la cineva care isi da cu presupusul. )

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu sunt chinezesti, firma Allview este romaneasca, cel putin pe hartie! Sunt telefoane ca oricare altul cand ii vine vreamea sa crape, e pa nu te gandi ca are un anumit timp de functionare.Nu mi-am dat cu presupusu, ti-am zpus adevarul! happy
Bft!

| notefree a răspuns:

Fost detinator de Allview a4 duo si p5 quad si actual detinator de Allview v1 viper si crede-ma telefoanele astea sunt bune rezistente si la pret mic.

| Andrei197585 a răspuns:

Telefoanele Allview sunt bune din punct de vedere software si hardware adica androidul si partea din el dar problema e ca, carcasa e cam slabuta, ecranul este prins bine ba nu e prins bine.
Asa am patit si eu, mi-am cumparat un Allview p6 quad. Sunt multumit de el f mult, dar singura problema e ca ecranul se misca in partea de sus, daca apas pe el "scartaie" big grin

Sunt super ok dar trebuie sa ai mare grija de ele.