| Gabi_6400 a întrebat:

TPU ce parere aveti despre telefonul Allview! Voi de cat timp il aveti si spuneti-mi daca ati avut probleme cu el? Mi se pare un telefon care ofera foarte multe la un pret redus si imi este frica sa nu cumva sa se strice repede! Fundaaaaa

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Allview sunt populare l anoi fiindca firma este romaneasca, asa poti sa gasesti telefoane la preturi si mai accesibile pe pc-tablet.ro, sau solomobiles.ro si tot asa, eu nu spun ca nu sunt bune, chiar sunt telefoane de calitate, insa poti sa gasesti si altele de genul lor, mai accesibile.

| yasser25 a răspuns:

Il am de 1 an si ceva si nu am avut nici o problema cu el!