| anonim_4396 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre telefonul Samsung galaxy y? si daca stiti daca e in stoc la Orange? si inca o intrebare daca pe site nu apare un telefon la reprezentati se gaseste?

Răspuns Câştigător
| aventador a răspuns:

Nu a fost niciodata in oferta celor de la Orange. Totusi, in legatura cu ce ai intrebat tu, daca nu e pe site nu e neaparat sa fie si la reprezentanti. La reprezentanti au si telefoane putin mai vechi iar online sunt reactualizate des. Telefonul in sine e bunicel in banii lui. Are procesorul si camera bunicele si cel mai important e Samsung fata de alte telefoane no-name (Huawei, Allview etc.) in banii aceia.

1 răspuns:
| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Am cautat nu este in stoc la Orange, referitor la cealalta intrebare daca nu apare telu pe site nu il au nici reprezentantii sunt sigur si parerea mea despre telefonul mentionat.Are sistemul de operare Android deci iti poti descarca o multime de aplicatii.Problema este ca daca ai atatea aplicatii telefonul se descarca cam intr-o zi maxim doua.O alta problema este ca iti trebuie neaparat card de memorie, altfel nu poti face poze, juca jocuri, asculta melodii etc.
Camera este destul de buna, iar intenetul are o viteza optima.
In mare telefonul este unul destul de bun (mie imi place foarte mult)