| User252426 a întrebat:

Salut. Ce ROM ar trebui să flash-uiesc pe un S22 Ultra dacă acesta are Binary:6? Ms frumos dau fundă.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Din ce spital de nebuni ai scăpat?

| Salontanul a răspuns (pentru gabicoo):

Te rog frumos nu-l mai jigni! Omul are ceva "probleme" dar pe acest site sunt interzise jignirile.

| gabicoo a răspuns (pentru Salontanul):

Eu doar l-am întrebat din ce spital de nebuni a scăpat! Alt utilizator l-a jignit!
Ceea ce mi se pare ciudat în situația asta este: Cum un cont creat astăzi (cont junior) a putut posta fără ca fiecare răspuns să fie aprobat de admin sau moderator? Ori tipul e haker - un pic sărit de pe fix, ori unul din moderatori a tras ceva la măsea (ca să nu zic de tras pe nas) și a făcut mișto de noi!

| Salontanul a răspuns (pentru gabicoo):

Individului i-au fost sterse raspunsurile.

| gabicoo a răspuns:

Stai calm! Nu era vorba despre tine!

Nu știi despre ce este vorba pentru că ai pus întrebarea și ai verificat răspunsurile după câteva ore bune. Între timp un tip/troll cam deranjat la cap s-a băgat aiurea în discuție, iar chestia cu spitalul de nebuni îi era adresată lui și nu ție.

| Hyperion7 a răspuns:

N-ai vrut să fi discutat în privat, e ok, însă te-as fi putut mai amplu in ceea ce privește problema ta, dar sper sa te pot ajuta ș-asa
Ai nevoie de:
1.Rabdare
2. Odin descărcat de pe linkul asta https://droidfilehost.com/download/download-odinv-3-14-4/
3.Și în funcție de modelul tau
cauți firmware-ul aici https://samfw.com/firmware/SM-S908E trebuie sa îți cauți modelul in bara, că sunt mai multe versiuni de S22 ultra! Daca descarci o versiune greșită, posibil să-l brick-uiesti!
No, bafta!