| BiancaDenisa a întrebat:

Cine are telefon LG KM570? este bun? sunteti multumiti de el? ce stie sa faca? are nett? povestitimi putin despre el! si... face poze bune? va rog plsss...ca vreau sa imi iau si nu stiu daca e bun, sau daca nu e bun recomandati-mi un telefon care il aveti si care sa coste maxim 600 de lei.Multumesc.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

E asa de greu ma sa scrii porcaria aia de numar pe google si iti apar 19082394723899 de pagini de pareri, functii si tot ce vrei?

| BiancaDenisa explică:

Eu nu vreau un telefon folosit pentru ca nu e asa bun, nu e la fel ca cel nou.

| 619_9539 a răspuns:

Nu stiu.dar eu am Lg kp5000 si este bun...pe touchscream(scuze nu stiu daca am scris corect)

funda te rog.

| 619_9539 a răspuns:

Deci ia-ti un LG KP5000...SI nici nu costa mult, eu l-am luat la mana a doua si am dat 300 lei