| nimicitorul a întrebat:

Salut ce telefon mi-ati recomanda sa imi cumpar la suma de 530 ron sa fie unul bun?

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/smartphone/lg/optimus-l5-e615-white/

sau

http://www.pcgarage.ro/smartphone/zte/tania-black/

Dar oricum, trebuie sa gasesti tu un telefon de care sa-ti placa!

| TwiSt1997 a răspuns:

Gigabyte gs202 sau zte tania.

| Marianul a răspuns:

Exista o varietate foarte mare de telefoane... eu cand vreau accesorii sau telefoane caut pe quickmobile

| SweetAngel2014 a răspuns:

Parerea mea este ca Vodafone Smart 3 este cel mai accesibil smartphone raport calitate -pret al momentului. Mi l-am luat azi la abonament si e super, poti face orice cu el. Succes in gasirea telefonului ideal

| nimicitorul explică (pentru SweetAngel2014):

Si ai platit bani s-au la-i luat cu o lei si de unde ti la-i luat si la ce abonament ai optat?

| SweetAngel2014 a răspuns:

L-am luat la abonament, oricum nu e scump nici la liber, costa 560 de lei. Eu am optat pentru abonamentul de 10 euro si am dat diferenta 130 de lei scazand punctele adunate in 2 ani. L-am luat de la Vodafone din Cora