| Alexandra4500 a întrebat:

Ceva simplu, ce telefon pe android ati recomanda? Si de ce? Care este cel mai bun telefon pe care l-ati avut? Astept oricand raspunsuri, nu-i graba, mai am pana la salariu.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ce buget ai? Eu îți recomand LG G3 e un telefon foarte bun!

| Alexandra4500 explică (pentru OnuOnulică):

Imi place design-ul la acest telefon. Bugetul ar fi in jur de 500 de lei. Este putin dar nu as vrea sa mi iau un telefon scump. Vroiam sa stiu care sunt cele mai bune telefoane. oricum mersi de raspuns.

| AndyKama a răspuns:

Buna!
Gama de telefoane este extrem de variata la ora actuala.Probabil ne-ar fi fost putin mai usor daca ai fi oferit cateva criterii.Insa,trecand peste asta, cele mai bune telefoane le consider Samsung(S5, S6, NOTE 4, NOTE 5). Dezavantajul in aceasta ramura ar fi insa pretul... piperat.Lg este un producator care in ultima vreme a dat semne de renastere si pot garanta pentru calitatea G-3-urilor sau G-4-urilor.Un telefon care deasemnea mi-a placut destul de mult a fost Huawei, care are in spatele display-ului un echipament extrem de capabil la un pret, in opinia mea extrem de mic.Acum,depinde cam ce iti doresti si in ce buget te incadrezi... Oricum iti recomand unul din acesti trei producatori

| Alexandra4500 explică (pentru AndyKama):

Poate o sa iau un Lg, potrivit unui buget mai mic. Note 4 ar fi un vis implinit, dar nu e sa fie. Oricum mersi de sugestii.

| NoXuu a răspuns:

Pai iti recomad Samsung Galaxy S4.Am avut.Este destul de bun si nu este foarte scump.Dar daca iti permiti poti sa iti iei S6

| Alexandra4500 explică (pentru NoXuu):

laughing Nu-mi permit astfel de telefoane, deoarece as dori sa iau la liber. Oricum mersi de sugestii.