| tpu11 a întrebat:

Cine imi poate spune cum dezactivez optiunea...ca atunci cand sunt apelata sa-mi apara doar numele celui ce ma apeleaza, nu si numarul de telefon...pentru Nokia E72. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Stergi nr. din agenta si iti va aparea doar numarul nu si numele, sau schimba-i numele in nr. de telefon happy

| tpu11 explică (pentru supermamici):

Asta stiu dar nu are legatura....eu vreau ca atunci cand sunt sunata indiferent de cine..sa-mi apara doar numele cu care l-am trecut in agenda, nu si numarul de telefon. Ms oricum! Poate ma ajuta cineva...tongue