| anonim_4396 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta am o problema cu un Nokia 3600 slide l-am dus la un service sa mi-l resofteze si dupa ce mi l-au resoftat nu imi mai citeste cardul va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| dragalasha24 a răspuns:

Parerea mea e sa te intorci la service. Orice reparatie beneficiaza si de o garantie. Prin urmare te duci inapoi la acel service, le spui ca ai avut telefonul la ei pentru resoftare si le explici problema cu care te confrunti. Bafta multa!