| Flynn2001 a întrebat:

Cum aflu la ce data mi se reinnoieste abonamentul? Sunt in reteaua Orange.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai contractul incheiat cu Orange, atunci cand ai facut prima data abonamentul si in el exista o prevedere privind data incheierii si perioada pe care a fost incheiat.

| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te în contract sau pur și simplu suni la ei pentru diverse informații.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Ne poti oferi numarul tau de telefon, pentru a verifica si noi situatia?
O zi buna,
Orange Helper

| Robi1444 a răspuns:

Iti poti reinnoii contractul in ultimele 6 luni. Deci dupa 18luni, adica 1 an jumate.