| FerrariFan a întrebat:

Cum as putea sa imi pun sistemul de operare de la Samsung Galaxy S5 pe Samsung Galaxy s4? Nu cu vreun Launcher de pe Magazin Play, sa aiba to sistemul de operare al lui S5. Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu gasesti decat teme pe fundalul meniului principal, si aceste "programe" care schimba tema sistemului de operare ti-l strica pe cel al lui S4 si risti sa iti dea erori sau sa ti se restarteze intr-una telefonul. Mai bine stai pe tema sistemului de operare pe care il are S4, decat sa faci o prostie si sa trebuiasca sa il duci la service si sa mai dai si bani pe reparare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic mai bine sa il lasi asa pentru ca ar trebuie sa ii faci update la android 4.4.2 si apoi sa descarci teme de s5 pentru s4 si asa o sa mearga greu telefonul si o sa intampini multe erori. Deci lasa-l asa happy