| mafiot1 a întrebat:

Salut.Cum este recomandat sa iti incarci un iPhone? Cu incarcatorul si firul lui original bagat direct in priza sau cu iPhone lightning dock cu firul si incarcatorul lui original bagat 24/7 in priza?

4 răspunsuri:
| dd17 a răspuns:

Recomandat este sa l pui la incarcat doar cand e pe rosu si sa nu l scoti pana nu ajunge la 100%, firul nu conteaza de care e atata timp cat adaptorul este original

Răspuns utilizator avertizat
| dd17 a răspuns (pentru mafiot1):

Nu cred ca are importanta atata timp cat iti incarca si cu husa pusa