| spaiky64 a întrebat:

Salut, curand am achizitionat o cartela Vodafone de 5 Euro, care atunci cand vreau sa-mi aleg o Oferta sau sa dau un SMS sau sa sun pe cineva, primesc un mesaj ca eu nu am credit si sa reincarc. Problema este ca atunci cand dau la *123# mi se spune ca eu am 5 Euro. Va rog sa ma ajutati cat mai repede.

2 răspunsuri:
| pilaf a răspuns:

Formează *100# și încearcă așa.

| MikeyKookie a răspuns:

Presupun ca trebuie sa iti activezi si extraoptiune ca sa ai credit sa poti da telefon sau mesaje. Funda? happy