| Bl4ckShadowS a întrebat:

Salut.Daca modezi un psp si iti pui jocuri pe card te mai poti juca online jocul respectiv ca si cum ar fi nemodat si ar fi jocul original?

Ma refer prin wifi sa te jocu cu alti playeri (daca e modat).(Sper ca ati inteles ce am incercat sa zic ). Multumesc!
PS:Ma refer sa te joci online prin wifi cu jocuri de pe card luate de pe pc nu jocuri originale

Răspuns Câştigător
| tgcro a răspuns:

Poti dar sunt unii care nu stiu cum isi dau seama daca ai consola modata si iti dau ban.