| andyutu23 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot face rost de jocuri si aplicatii pentru noikia 5228 care are sistem de operare symbian? Vreau mai ales va rog frumos sa raspunda cei care au sau au avut acest tip de telefonwinkingDau FUNDA +VOT!

5 răspunsuri:
| nerito a răspuns:

Pai in primul rand e un symbian ceea ce inseamna ca trebuie java parca pe symbian api dai pe google si scrii de exemplu download jocuri symbyan/java ( scrie si modelu la symbian) ( nu vreau funda sau vot )

| nerito a răspuns:

Salut, pai in primul rand e un symbian ceea ce inseamna ca trebuie java parca pe symbian api dai pe google si scrii de exemplu download jocuri symbyan/java scrie si versiunea de symbyan pentru Nokia e Nokia storage dar e platit

| On3St4r a răspuns:

Nokia Store, Waptrick, Wapking