| BezeaToxica a întrebat:

Daca peste 2 ani nu apare vreun telefon mai performant si ieftin este numai bun un Samsung galaxy s3 mini nu?

Răspuns Câştigător
| 010101012 a răspuns:

Da dar este bun si un S2 de asemenea, deoarece te costa putin mai mult dar merita intru totul.Nu zic ca S3 e o idee proasta, dar daca iti place sa stai cu tigaia la ureche...

4 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Dar de ce mini, ca se va ieftini si cel mare.

| Wolfyye a răspuns:

Este bun, dar imi pare rau sa iti zic ca in fiecare luna apare cate un model nou de telefonlaughing.

| WolfSRain a răspuns:

Apare cam la jumate de an cate un model nou ieftin nu va fi numai dupa un anumit timp eu am 7 smartphoneuri prin care si Samsung galaxy mini si sunt multumit de el.

| zuzualina a răspuns:

A aparut S4 mini laughing