| Denila123 a întrebat:

Salut.
Dacă resetez telefonul scap de restricția la omega? 333 de zile suspendat sa nu mai pot intra

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de o restrictie, odata ce aceea este pe un cont de user, nu pe un aparat pe care-l folosesti.

| darrio2007 a răspuns:

Tu ai contul blocat, nu telefonul. Deci va trebui sa astepti acele 333 de zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este "omega"?
Daca vorbesti de Omegle, nu scapi de restrictie prin resetare deoarece iti blocheaza ip-ul. Instaleaza-ti un VPN, dar este posibil ca omegle sa fi blocat servere de la anumite VPN-uri, poti incerca totusi.