| NICOL1404 a întrebat:

Salut! Daca sunt in reteaua Digi, pe abonament si sun o persoana pe Telekom ce nu are abonament, care isi reincarca (,) cartela lunar, primesc taxa suplimentara pe factura? Nu ma pricep la lucrurile asteasad

Răspuns Câştigător
| dmz123 a răspuns:

Depinde ce tip de abonament ai, din cate stiu eu Digi are abonamente nelimitate. adica poti suna in orice retea. Verifica totusi ce tip de contract ai. Nu are legatura daca are cartela sau abonament pesoana pe care o apelezi

| NICOL1404 explică (pentru dmz123):

Am inteles, multumesc!

1 răspuns: