| KLiNK a întrebat:

Am un abonament Telekom. Cartela se reincarca la inceputul lunii sau dupa ce ai platit factura? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai abonament, atunci nu se "reincarca" cartela, si invers.
La abonament, in fiecare luna, la aceeasi data, se incarca contul tau, in ziua stabilita in contract. Evident, asta se intampla doar daca nu esti restant la plata facturilor.

| AleAlexaSwetty a răspuns:

Cartela se incarca la inceputul lunii, dar daca nu ai platit o factura, ti se va suspenda numarul. Fundita?

| Creanga_Cristian_2000 a răspuns:

Dupa ce ai platit factura