| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,daca vreau sa cumpar un smartphone in primul rand care sa ruleze multe jocuri si aplicatii fara lag,si foarte important, sa nu se strice repede, ce mi-ati recomanda dintre:Allview P5 mini, Allview 4 all,Lg optimus sol, Sony xperia e si Huawei vision? As vrea sa imi spuneti si de ce a-ti ales modelul y, dau FUNDAhappyAs vrea sa mentionati doar de telefoanele spuse de minewinking

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aş zice că Allview P5 mini este mai performant datorită Android-ului superior şi memoriei interne mai mari ( dar are şi dezavantaje ) - vezi specificaţiile tehnice şi COMPARAŢIA la linkul :
http://allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/p5-mini/specificatii/

http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2553,1981,2293

Toate cele bune.

| lexxxy a răspuns:

Orice in afara de Allview happy piese facute pe vapor ansamblate in Romania, daca o sa ai nevoie de garantie astepti ani pana se rezolva

| Trakker a răspuns:

LG optimus sol e perfect pentru tine.