| Ursulake a întrebat:

Salut, daca vreau sa imi cumpar un oneplus 5t de pe site-ul lor, trebuie neaparat sa am euro? Eu am suma in lei, trebuie sa ii transform in euro, sau se transforma automat la plata? Multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Presupun ca plata se face doar online cu cardul, caz in care conversia se face automat la plata

| MihaiNicu23 a răspuns:

Conversia in euro se va face la cursul din ziua in care tu ti l-ai comandat si vei plati in lei daca exista optiunea aia acolo.