| Trivium a întrebat:

Salut,dati-mi si mie un link de download cu harta romaniei pentru igo si sa-mi ziceti si cum se instaleaza mentionez ca am un Samsung galaxy ace

1 răspuns:
| Multishark20 a răspuns:

Salut.Eu am un mimi 2 si i-am bagat igo-ul de pe F.i.l.e.l.i.s.t.Am instalat acel apk cu rezolutia corecta a smartphone-ului(320x480, ca la tine), apoi am bagat fisierele Data oriunde pe cardul SD si a mers, acesta avand harta Romaniei, a Bulgariei si a Greciei din cate stiu.Succes happy