| TheGrooveStreet a întrebat:

Cum imi bag harta romaniei la eurotruck simulator? mai precis unde o bag!? si dati-mi un link de download plzz

30 răspunsuri:
| TheLegion a răspuns:

Imi trimite cineva jocul prin email jocul pls ca nu-l gasesc email: barbustefan25@yahoo.com

| Jeraticx a răspuns:

Nu celalalt care tia scris nu e bun de liic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei harta normala a jocului apesi "m" dar harta romaniei nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba mai intai descarci fisierele dupa jocul le bagi in el si ai harta romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut tot ce mai zis toxic dar nu merge, cand intru in el imi arat imagine laba de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot asta caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista harta romaniei ...sibiu. bucuresti. etc. o gasesti pe google si o poti downloada usor ...nu stiu unde trebuie sa o bagi. pentru ca eu am downloadat direct cu harta romaniei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conectezama la id: asta: yo_bestboymarya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bagi in C:\Users\Administrator\My Documents\Euro Truck Simulator\mod, apoi intri in joc si jociwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa pun harta romaniei la euro truk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in documents apoi in euro truc simulator si in mod acolo bagi harta romaniei si dupa intri in joc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe harta romaniei nu exsista ca ala e mod baityy si am si eu nevoie de niste moduri le euro truk simulator? dac ma puteti ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dam san andresu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bagi prin servar si apoi o dawlandez precis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My doc-euro track-mod salvezi acolo mai depinde si de versiune

| Cedry2k8 a răspuns:

Sigur merge: iei modu du-te in my documents sau unde ai tu instalat euro truck si intri in fisieru pe nume Euro Truck Simulator apoi acolo e un fisier pe nume mods si bagi acolo modu si de downloadat e usor pe google.

| mihay198722 a răspuns:

Dar harta romaniei pentru ets 1 nu este?

| Swiftt a răspuns:

Mersi Toxic imi merewinking

| Claudiu003 a răspuns:

Deci harta o bagi in C/My Documents/salvarea/mod si in legatura cu link de download scrie pe youtube harta romaniei Euro Truck Simulator, ti-as fi dat link dar imi spune ca nu ma lasa pentru ca cica fac reclama la site-uri aflate in ilegalitate. Funda pls?

Răspuns utilizator avertizat
| catalin1725 a răspuns:

Harta o bagi in C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Euro Truck Simulator\mod
LINK:
http://www.simulatorgamemods.com/......-mods.html

| gaby_9970 a răspuns:

Lasatimi un id plzz

| caisanirene a răspuns:

O descarcati si in my documens in euro truck simulator si o bagi in fisierul mod si gata

| Gabriel_Alexandru_1995_Ey5L a răspuns:

Imi trimite si mie cineva jocul va rog

| TEODIK a răspuns:

Pai pune pe mess teo.boricean si tio dau eu apoi o pui la mod si cam atat!

| vladut_8357 a răspuns:

Vrei harta romanie ei la euro truck simulator? si tiruri noi cu viteza mult mai mare? ei bine eu sunt un producator mai mic fata de cei care pun jocurile pe piata daca vreti toate astea dati un add stelist_wladutz si am sa va ajut deparece asa eram si eu inainte sa anvat sa fac toate astea asa ca add:stelist_wladutz dati-mi un buzz ori cand aveti nevoie de mine

| Cosman_Ionut_1995 a răspuns:

Ce-a mai tampita harta creata la un joc pana acum. eu va sfatuiesc sa nu vio puneti nu e buna d nimic