| Dinu_Madalin_1998_iEtw a întrebat:

Dc oare nu mai merge sa imi rootez telefonul?... e Samsung galaxy core 4. inainte lam mai rotat acuma in da root failed. dau funda

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Telefonul merge rootat doar o singura data. Daca vrei sa il rootezi iarasi va trebui sa rebagi softu din nou

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu odata rootat nu mai merge si a doua oara.

| Dinu_Madalin_1998_iEtw explică (pentru darrio2007):

L-am rootat de multe ori dar acuma nu stiu dc nu merge crying(

| Dinu_Madalin_1998_iEtw explică (pentru itsoft):

Dami facebookul tau te roog :-D

| itsoft a răspuns (pentru Dinu_Madalin_1998_iEtw):

Telefonul merge rootat doar o singura data. Daca vrei sa il rootezi iarasi va trebui sa rebagi softu din nou

| Dinu_Madalin_1998_iEtw explică:

Si cum pot sa retrag softu itsoft?