| InsiNe a întrebat:

de cateva luni am achizitionat un iphone 5s gold de 16 gb si am niste probleme la el.

Mi se stinge uneori cand ajunge la 35-40-50 % din baterie si imi arata ca nu mai are baterie deloc. Iar uneori imi apar niste dungi pe ecran care pulseaza si se tot restarteaza. Spuneti-mi si mie ce pot sa fac in acest caz.

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca nu te rezolva aia de la garantie, cumpara o baterie noua. Cred ca de la ea e problema. Si te poti duce la un service sa ti-o schimbe.

| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Nui vorba de magazin sau baterie, vorba e de soft, instaleazai softul

| RazviRaz81 a răspuns:

Am si eu tot iPhone 5s dar nu mi s-a întâmplat așa ceva la el. Îmi merge chiar foarte bine. Ți-as recomanda sa i-l schimbi la magazinul de la care la-i luat.