| MARCU_5440 a întrebat:

Salut am un iphone 3gs i-am bagat IOS 6.0.1 si cand am bateria la 60-50 % se stinge si apar niste dungi pe ecran! Nu stiti ce are? SAU DE UNDE POT SA DESCARC iOS 4 SAU 5 sa vad poate merge asa... Ofer Funda

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Salu! Sti ce ai facut? ai pus motor vr6 pe o dacie fara sa schimbi cutia de viteze. Vei gasi totul pe iphoneforum.ro fi atent la downgrade in cazul in care iphonul e blocat pe retea sau are jb. inecarca mai bine sa il duci la service daca nu pricepi din tutorialele de pe site. o zi faina

| MARCU_5440 explică (pentru condreavaly):

Mersi pentru sfat big grin

| condreavaly a răspuns (pentru MARCU_5440):

Mersi de funda