| claudiu2246 a întrebat:

Salut,de ce nu ma pot conecta la un cont de Google+,adica nu pot sa ma conectez la nimic,nici youtube,google+,google play pentru ca imi zice ca a aparut o eroare, pana acum 2 saptamani totul mergea perfect,dar acum nu stiu ce are,am incercat sa fac un cont nou dar cand ajung la numele de utilizator, orice nume pun imi spune ca nu este disponibil si trebuie schimbat....am resetat telefonul, dar nimic...Ce pot sa fac? crying

4 răspunsuri:
| Levelstar a răspuns:

Uita-te si tu pe YOUTU
Poate atunci cand vrei sa iti faci un nou cont, numele pe care vrei sa-l utilizezi este folosit de alta persoana!

| claudiu2246 explică (pentru Levelstar):

Am pus 200 de nume, tot nu merge

| Argelean a răspuns:

Salut! Cred ca ti-a expirat contul Microsoft sau ai fost blcoat cateva saptamani-luni.Incearca cu, contul unu prieten.Merge?

| claudiu2246 explică (pentru Argelean):

Inca nu am incercat cu contul unui prieten...o sa incerc