| Anonim9118 a întrebat:

Salut, de ce pe OLX sunt unii "samsari de telefoane" care vând fake -uri de iPhone 15 și Samsung Galaxy S23? Ei nu se gândesc că pot să păcălească un copil nepriceput la tehnologie/un om sau un om sarac care își ia un telefon mai scumpă ca sa nu îl mai schimbe la 3 ani, de unde vin aceste "Fake-uri premium care seamănă LEIT CU ORIGINALUL?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

"Ei nu se gândesc că pot să păcălească un copil nepriceput la tehnologie/un om sau un om sarac" pai asta si spera, asta este scopul lor, sa dea teapa nepriceputilor ca sa faca bani. Tipologia asta de oameni nu au constiinta sau remuscari.