| TheAnonymus007 a întrebat:

De ceva timp ma tot gandesc sa-mi cumpar un Samsung Galaxy Grand Prime, m-am uitat la o gramada de review-uri si mi-a placut foarte mult ce am vazut dar am o singura intrebare despre acest telefon : Pe youtube livestream-urile si videoclipurile pot fi vizionate 720p cu 60fps? Pentru ca de pe telefonul meu actual pot viziona clipurile doar 360p, dar ciudat este faptul ca livestream-urile le pot vedea 720p cu 60fps.
Acesta este singurul detaliu care ma opreste sa nu cumpar telefonul si intrebarea asta mi-a venit cand un prieten si-a luat Samsung Galaxy Grand Neo (ambele telefoane au APROAPE aceleasi specificatii) dar videoclipurile pe telefonul lui se vedeau doar 480p.
As fi foarte bucuros daca mi-ar raspunde chiar un detinator al acestui telefon. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Da, pot fi vizionate chiar si la 1080 p

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. M-am jucat cu un asemenea telefon si videoclipurile merg fara probleme 720 poate chiar 1080p dar 720p 100%.
E un telefon slab pentru jocuri. O sa ai lag maxim.
Chiar si in utilizare normala o sa ai lag. Acum in 2016 (imediat) daca nu ai 2GB Ram nu merita cumparat un telefon nicidecum.
Are si un Display foarte slab ca calitate si cu o rezolutie proasta.
Daca il iei il iei doar pentru browsing / facebook si youtube. Nu merita bani nicidecum dar pentru asta e bun.
E 900 lei pe eMAG.
Iti recomand altceva la acei bani.
Uite un Allview aparut de cateva zile
http://www.emag.ro/......D3K14YBBM/
cu un Design foarte cool si performante triple ca pe Samsung.
Sau daca nu vrei Allview
Acest Asus
http://www.emag.ro/......DN2ZMYBBM/
E foarte bine vandut. Dar eu personal as alege Allview. E mult prea frumos si ca performanta e egal cu Asus.
Dar Samsung Prime degeaba e firma ca eu nu as da nici 2 lei pe el. Iti recomand ca nici tu sa nu o faci.

| TheAnonymus007 explică:

Oricum intentia mea nu era sa-l cumpar pentru jocuri, dar totusi multumesc pentru sfaturi!