| Chiriac_Alexandru_1998 a întrebat:

Salut de unde pot comanda o cartela de 1000 minunte Orange +10 MB MA POATE AJUTA CINEVA URGENT LASATIMI UN LINK

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca ai o cartela Orange cu credit (minim, 5 euro), intra pe www.orange.ro, creeaza-ti un cont, si apoi mergi la sectiunea Nelimiteaza-te. Acolo, mergi la "Creeaza optiune", unde poti sa iti faci o optiune asa cum vrei tu.
Eu de exemplu am pus 90 min/sms nationale, 1000 min/sms Orange, si de restul, MB :). Total: 5.00 euro.

| ZeHelp a răspuns:

Du-te la Orange, iti vor spune ei.
Bafta.