| mandaa a întrebat:

Deci tata a platit factura Orange pe luna trecuta si a platit 1 milion in plus si nu stie de ce, eu i-am spus ca am facut cost suplimentar(eu stiu ca am facut cost vreo 5 euro nu mai mult) si acum vrea sa mearga la Orange sa le ceara explicatii sa-i arate.Problema este ca eu am intrat pe niste site-uri porno, cei de la Orange tin evidenta? le apare unde a intrat nr respectiv de telefon, pe ce site-uri? asta in cazul in care e curios tata si intreaba totusi sa vad si eu unde a intrat pe net. Multumesc.!

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Chiar daca merge acolo, tot n-are cum sa vada site-urile... Nu se tine o evidenta a lor. Apare doar traficul de internet si atat - cati mega ai folosit, nu si pe ce site-uri.

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

rolling on the floor
Pe factura o sa-ti apara ca trafic pe internet. Nu specifica fiecare site in parte pe care ai intrat. Poate sa intrebe, dar n-are cum sa vada exact pe ce site-uri ai intrat.

| mandaa explică (pentru Brotacelul):

Ma refer la Orange, aia daca se duce la ei la sediu si ii intreaba aia pot sa se uite la feicare nr pe ce a intrat

| mandaa explică (pentru Brotacelul):

Ma refer daca se duce la ei la sediu... poate sa-i intrebe pe ce am intrat, adica ii arata? daca s euita pe calcualtoru lor, poate vad la feicare numar pe ce a intrat? oricum nu am intrat pe dinalea contra cost...

| Brotacelul a răspuns (pentru mandaa):

Chiar daca merge acolo, tot n-are cum sa vada site-urile... Nu se tine o evidenta a lor. Apare doar traficul de internet si atat - cati mega ai folosit, nu si pe ce site-uri.