| Saby_Sebastian_2000 a întrebat:

Detin un Samsung Galaxy A3 2017 pe care l-am cumparat de pe eMAG acum cateva luni. De cateva zile mi-a aparut o notificare si nu ma mai lasa sa incarc telefonul decat oprit de tot. Imi zice ca mi-a intrat apa in portul usb, dar culmea el este rezistent la apa (IP 68). Precizez ca nu l-am bagat in apa si nici praf sau altceva nu mi-a intrat in portul usb!

Cum as putea sa rezolv problema? Multumesc anticipat.

Vezi notificarea aici : https://imgur.com/a/OVZJsPR

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

A mai fost cineva cu aceeasi eroare tot pe TPU tot la un Samsung (S8).Fa un factory reset si daca nici asa nu merge du-l in service

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce aștepți de la un Samsung ieftin?
Pe viitor cumpără un telefon de calitate.

| Saby_Sebastian_2000 explică (pentru gelu1970):

Nu e asa ieftin, 1100 de lei, dar nu face banii. Mai bine luam a5, pentru 90 de lei...