| Anonymous1995 a întrebat:

Salut,detin un Samsung galaxy s5 si astazi am vrut sa sun pe cineva,am sunat si cand el a raspuns nu ma auzea binee (se auzea ca si cum as fi departe de telefon,incet si neclar) eu il auzeam bine pe el, aveti idee ce are?

2 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

''bunele'' de samsunguri..eu cand spun ca toate samsungurile dupa ce le folosesti un pic se duc pe **** nu ma credeti..tot iphone-u e baza..iti zic eu ce sa faci..vinde-l si cumpara-ti un iphonewinking eu detin un 4s de 5 luni de zile si nu are nicio problema e ca nou nu am intampinat nicio problema cu el..BAFTA (nu ma critica doar ti-am dat un sfat)

| Milas_Fanaticu_1999 a răspuns:

Dul la un mecanic de telefoane si el o sa iti spună ce are telefonul.