| FiftyShades50 a întrebat:

Salut,detin un Samsung J5 2016 si de curând mi sa actualizat software-ul de la 6.0.1 la 7.1.1 si e aiurea rău uneori nu răspunde la aplicații sau imi iese din ele pur si simplu.Intrebarea mea e, mai pot reveni la vechiul software de 6.0.1,si dacă da cum? Mulțumesc

1 răspuns:
| VioVio98 a răspuns:

Salut,se poate revenii la androidul vechi dezinstaland cele noi de la software, uneori se poate sa fie si de la telefon ca face chestiile astea https://www.youtube.com/watch?v=CinZVt_xC8M incearca asta mult succes