| FiftyShades50 a întrebat:

Detin un Samsung J5 2016 si de curând mi sa actualizat software-ul de la 6.0.1 la 7.1.1 si e aiurea rău uneori nu răspunde la aplicații sau imi iese din ele pur si simplu.Intrebarea mea e, mai pot reveni la vechiul software de 6.0.1,si dacă da cum? Care v.ati mai confruntat cu problema asta va rog sa imi raspundeti! Mulțumesc

1 răspuns:
| xSega a răspuns:

Da poți reveni, descarca-ti Odin de pe site-ul lor și uite-te la un tutorial pe Youtube cum se face downgrade, nu e complicat