| LorenzoLoL a întrebat:

Salut.Dintre un Motorola XT1033 Moto G si un Samsung s3, as vrea sa iau Motorola ce parere aveti si daca cunoasteti pe careva care are sau daca aveti, probleme cv?

1 răspuns:
| T4zu a răspuns:

Salut, nu vreau sa fac reclama proasta sau buna anumitor marci de telefoane, dar eu a-si prefera Samsung S3, are un prieten de cca. 1 an de zile, cumparat din ziar si nu are nici o problema cu el, ruleaza bine si e destul de performant, daca nu ma insel are un procesor quad-core si o memorie ram destul de buna. Daca nu folosesti telefonul in aplicatii solicitante (jocuri...) si doar pentru. Facebook, Youtube (Chesti de internet) poti sa iti iei si Motorola.