| Stef29 a întrebat:

Dispun de o suma marisoara de bani si as vrea sa imi iau un LG Optimus L9 si vreau sa stiu daca este bun de ceva. Vreau pareri pro si contra.Si am si o intrebare : Are si camera secundara? si Ce sistem android are? Fundita pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Telefonul este unul PERFORMANT, la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice şi video la linkul :
http://telefonultau.eu/products/LG-Optimus-L9-P760-Black.html

Are şi cameră secundară, iar Android-ul este v. 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)!

N-aş putea spune că are "minusuri", deci ţi-l RECOMAND cu încredere.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

Ma ibine ia-ti un Allview p5 alldro, l9 nu e bun, am auzit numai lucruri rele despre el, plus ca e foarte mare