| mtw123 a întrebat:

Salut.

Doresc sa cumpar un telefon in rate de la rcs rds si am niste nelamuriri. Ce abonamente au, cât costă abonamentele, cât trebuie sa platesc rata cu tot cu abonament si daca merita sa l cumpar in rate.

Funda

1 răspuns:
| Derkes a răspuns:

Eu zic ca MERITĂ din toate punctele de vedere.La abonament ai totul nelimitat, și telefoanele sunt mai ieftine decăt la celelalte rețele.Acum nu știu sigur căt trebuie să plătești, mergi la sediul RDS-RCS din orașul tău și te interesezi acolo.