| Raul243 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare daca stie cineva, daca cumpar un telefon la abonament si el costa sa zicem 150 euro pret cu abonament pot sa platesc astia 150 euro tot asa in rate sau sa nu ii dau pe loc? Daca stie cineva, multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa ii dai pe loc, dar discutand cu reprezentantii firmei respective poate veti ajunge la o intelegere! funda? big grin

| Raul243 explică:

Nu ati inteles intrebarea mea...am intrebat daca:telefonul costa 200 euro la liber la abonament sa zicem 100 eu pot s aplatesc astia 100 euro in rate?

| AnonimNeamt a răspuns (pentru Raul243):

Da in rate poti sai platesti. dupa aia ai inchis abonamentul cate 100 de euro pe luna adica 2 luni platesti si dupa inchizi abonamentul...

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Plata telefonul se face pe loc.

| AnonimNeamt a răspuns:

Rate...

| Raul243 explică (pentru AnonimNeamt):

Adica pot sa platesc in rate....pretul telefonului si dupa continiu cu abonamentul?

| AnonimNeamt a răspuns (pentru Raul243):

Dupa ce termini cu platitul telefonului poti sa inchei abonamentulwinking

| AnonimNeamt a răspuns (pentru Raul243):

Eu si familia mea am luat la abonament Iphone4 S si am platit cat erau si acum am inchis abonam, entul... fundita?

| xDenysx a răspuns:

Pai eu am telefoon cu abonament si il platesc in fiecare luna