| numesiprenume0 a întrebat:

Doresc sa imi achizitionez un telefon nou la abonament(de maxim 7 euro). Precizez ca am un abonament de 5euro acum si sunt in aceasta retea de peste 5 ani(la Orange).
Stie cineva ce reduceri si oferte as avea la telefoane? Dar pentru portare?

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

La Digi orice abonament ai avea, ai internet gratuit si poti suna in alte retele fara costuri suplimentare (dar nu si invers).

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te asteptam cu un mesaj privat in care sa ne oferi numarul de telefon, astfel incat sa putem verifica situatia contului tau.

O zi buna,
Orange Helper

| Codrinn69 a răspuns:

Iti recomand Digi cu toata increderea.