| Liviu321 a întrebat:

Salut, doresc ca in iarna sa imi achizitionez un smartphone (cu touch), la abonament dar inca nu m-am hotarat la ce retea. Pe abonament as vrea sa dau maxim 30 de lei/luna(7 euro) iar pe telefon maxim 50 euro. Imi puteti spune la ce telefonane m-as incadra si in ce retea? Multumesc!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vodafone!
Orice telefon de acolo e bun.

| antimulte a răspuns:

Daca vrei unul bun eu zic ca nu gasesti la banii astia, abonamentul da, cum sunt cele la Orange dar telefoanele bune costa mai mult de 50 de euro.

| K4sZz a răspuns:

Cosmote-->Samsung Galaxy Chat.

| SofiaAndreea a răspuns:

Pai...poti sa iti iei un tel la liber si dai 300 lei! se numeste LGT285b iar reincarcarea costa 27, 5 lei si ai: 100 min int si mesaje int si 2000 min nationale. VODAFONE (acolo e la liber, la Orange e numai la abonament si te incadrezi in cerinta ta! E pe touch).