| catalin542000 a întrebat:

Salut. Doresc sa îmi cumpăr un incarcator pentru s22 ultra...

De unde as putea sa îmi dau seama, care incarcator ar fi cel original destinat pentru respectivul telefon?

După cate bine știm, sunt multe incarcatoare care seamănă între ele, eu mi-asi dori dacă se poate sa îl găsesc pe acela care este fix cel recomandat (lansat) de la Samsung (poate se găsesc și în magazinele online gen eMAG, altex, etc).

Eventual, ati putea sa îmi lăsați un link de la un incarcator pentru s22 ultra de care sunteți sigur ca este într-adevăr cel lansat chiar de cei de la Samsung?

Îmi este ca iau un incarcator aftermarket și asta nu îmi prea place chiar deloc, chiar nu îmi place ideea de a achiziționa incarcatorul separat pentru ca eu acum trebuie sa ma chinui sa nu iau vreo japita aftermarket și trebuie sa vad ce serie sau cum se numește mai exact incarcatorul celor de la Samsung, ca să găsesc unul și în magazinele noastre online din tara!

PS: Imi trebuie un incarcator care incarca fast charge la 45w (la atat incarca S22 ultra).

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Il cumperi direct de la Samsung, la pretul international de vanzare sau cauti in Romania produsul ce are codul EP-T4510XBEGUS (apare deasupra denumirii pe site-ul oficial)
https://www.samsung.com/......begus-buy/

| Crackman a răspuns:

Ce rost are... Astia nu mai pun incarcator deoarece considera ca ai deja ( gen un incarcator Samsung dar de 15 )
Poti face comanda de la Samsung direct daca vrei neaparat