| elcosmin a întrebat:

E frustrant ca atunci cand telefonul nu imi recunoaste amprenta/fața de 5 ori, sa se blocheze 30 de secunde. Detin un Samsung Galaxy A70(nu stiu daca conteaza asta) si as vrea sa stiu cum scot aceasta limita de 5 dăți cand se recunoaste amprenta. Stie cineva?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune-ti si o parolare numerica de acces.

| elcosmin explică (pentru Bula):

Nu stiu ce e aia

| Bula a răspuns (pentru elcosmin):

Un cod numeric (din 6-8 cifre) pe care-ti cere telefonul in caz ca nu-ti recunoaste fata si amprenta.

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Nu poti scoate limita respectiva, dar poti sa-ti cureti degetul frecandu-l de tricou inainte sa incerci sa-l deblochezi folosind amprenta. Cand te avertizeaza ca e ultima oara, urmatoarea blocand-o, curata-ti degetul si zona amprentei si va merge garantat

| elcosmin explică (pentru AnonimMareMareMare):

Amprenta acestui telefon functioneaza foarte prost. Nu e vina degetului murdar, ci a telefonului