| ThePurificator48 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Detin un Samsung Galaxy J1 de aproximativ 2 saptamani. Totul a mers bine pana acum cateva zile, dar am observat ca in ultimul timp touch-screen-ul incepe sa mearga singur, pur si simplu cand dau pe meniu, astept cateva secunde si se selecteaza o aplicatie singura. As vrea sa stiu daca e ceva ce pot face eu, sau daca trebuie dus la garantie. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Du-l la firma de unde ai cumparat telefonul, si o sa-l trimita la service, am avut si eu aceeasi problema, il repara ei!

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Cauti cutia si accesoriile si il timiti celor de la garantie.

| YouAreMyWorseNightmare a răspuns:

Problema minora cu dysplayu'. Cei de la firma nu o sa-l primeasca. Repartia e 30 lei stai linistit.