| Nistor_Florentin_2000 a întrebat:

Eu am Nokia Lumia 530 si nu stiu cum sa fac sa adaug jocuri xap de pe pc in telefon. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| MariaTha a răspuns:

Buna! Nu poti adauga jocuri de pe calculator in telefon deoarece nu sti ce site iti trebuie pentru asta.
Cele mai bune telefoane posibile ce tin si nu se degradeaza sunt Samsung-urile. Eu mi.am luat un Samsung Galazy S4 mini...
Na... Depinde si de felul telefonului. La Nokia Lumia nu se prea poate de pe orice site. Daca inca mai ai hartiutele ce le primesti la telefon in cutie, este acolo un site ce nu genereaza costuri.
Ideal ar fi sa intri pe www.nokialumia.ro/com.
Sper ca te.am ajutat! :)