| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un telefon Samsung Galaxy Ace S5830 si are o versiune Android mai veche
Stiti cumva daca pot face "un update" versiunii Android? Daca pot, spune-ti-mi cum sa fac va rog! Fundaaa big grin

1 răspuns:
| Gavriliu_Alin-Adrian_1990 a răspuns:

Prin Samsung kies. Daca n-ai il iei de aicihttp://org.downloadcenter.samsung.com/......sFile.aspx bara de sus o sa-ti apara tools.De acolo alegi firmware upgrade and initialization. Daca iti va spune ca device-ul nu accepta update-ul nu mai incerca.